Bezpečnostní zámky

/ / Bezpečnostní vložky EVVA
Bezpečnostní vložky EVVA
Zámečnictví Praha
|
Bezpečnostní zámky

Bezpečnostní vložky EVVA

4. bezpečnostní třída (certifikát NBÚ "PT" - bodové ohodnocení 3, ČSN
Systém 3KS tvoří 12 zádržných segmentů bez pružin a dvě kontrolní lišty. Neomezené varianty podélných profilů klíče dovoluje takřka neomezené kombinační možnosti. Klíč je použitelný oboustranně, každý uzamykací systém je unikát, ochranné prvky z tvrdokovu proti vyhmátnutí, odvrtání a roztržení vložky, vysoká odolnost proti znečištění mechanismu cylindrické vložky, ochrana výroby duplikátů klíčů - patentově chráněno, výroba i v modulovém stavebnicovém systému SYMO, výroba duplikátů klíčů pouze u výrobce!
Speciální úpravy: 
VARIO - možnost dvojího překódování cylindrické vložky (při ztrátě klíče)
ARS - ochrana proti vytržení válce vložky 
BSZ - oboustranně uzamykatelná cylindrická vložka (možnost uzamčení nebo otevření dveří i při vloženém klíči z druhé strany dveří). 
GEFE - vložka se dá otevřít speciálním klíčem v případě nebezpečí, i když je z druhé strany v jakékoliv poloze zasunutý klíč.
SSW - ochrana proti prachu a povětrnostním vlivům.
ZR - cylindrická vložka je osazená ozubovým kolečkem.

Systém DUAL tvoří podélný profil klíče a 12 speciálních blokovacích kolíčků. Při zasunutí klíče blokovací segmenty zkontrolují správnost kombinace klíče a umožní zapadnout uzavíracím prvkům z obou stran válce vložky. Dojde k otočení klíče a tím i válce cylindrické  vložky. Klíč je použitelný oboustranně, systém má ochranu proti vyhmátnutí, odvrtání a vytržení válce, dodává se i bez těchto prvků (zlevnění systému - např. vnitřní dveře)

Akční nabídka : výměna vložky EVVA DPI, 3KS, MCS a DUAL ( ochrana proti bampingu ) možno i s ochranou pro otevření klíčem v případě nechání klíče uvnitř zámku ( zabouchlé dveře ) za běžnou cenu v obchodě plus 320 Kč. Neplatí pro pohotovost !!!

Bezpečnostní vložky  EVVA jsou navrženy pro velmi účinné zabezpečení dveří, a proto je používají bezpečnostní dveře. Dva a více různých nezávislých mechanismů několikrát kontrolují správnost vloženého klíče a tím zabraňují otevření.

TOP